
Блок живленя OEM DC12 60W 5А LTR-60 stick
- Немає в наявності
- Код: 00-00011680
250 ₴
Блок живлення OEM LTR-60 замикає лінійку виробів в форм-факторі «стік» та є найдовшою моделлю – 31,2 см. Так само, як в інших пристроїв з цієї серії, його товщина складає 18 мм, а ширина – 17 мм. Подібні блоки живлення відмінно підходять для облаштування прихованого підсвічування меблів у вітальні та на кухні, організації освітлення побутової техніки та стелі, а також в дизайні інтер'єрів. Вихідна напруга БЖ становить 12 В постійного струму силою 5 А. При цьому пристрій здатний працювати в широкому діапазоні напруг – від 176 до 265 В, забезпечуючи потужність 60 Вт. БЖ відповідає класу захисту IP20 і належить до групи якості «Стандарт». Корпус блоку живлення виконаний з алюмінію, що дозволяє забезпечити достатній тепловідвід від працюючого обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розмір | 312х17х18 |
| Струм на виході | 05:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 250 ₴



