
Світлодіодна лінійка BRT 5730-144 led W 2-pin 6500K, 12В, IP20 білий зі скотчем
- Немає в наявності
- Код: 00-00012260
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лінійка BRT 5730-144 led W 2-pin 6500K, 12В, IP20 білий зі скотчем
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світлодіодів | SMD5730 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 144 шт./м |
| Назва | Світлодіодна лінійка BRT 5730-144 led W 2-pin 6500K, 12В, IP20 білий зі скотчем |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Світловий потік, Lm | 2520 Lm |
| Споживана потужність | 28 Вт/м Вт |
| Температура світла | 6500 K К |
- Ціна: 68 ₴

