
Димер OEM 6A M-T72 Touch Black 1 канал
- Немає в наявності
- Код: 00-00012285
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димер OEM 6A M-T72 Touch Black призначений для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодних стрічок. Він розрахований на максимальну потужність величиною 72 Вт та належить до накладного типу виробів. Робоча напруга моделі – 12 В, а вихідна сила струму дорівнює 6 А.
Виріб має сенсорне управління та поставляється споживачам без пульта дистанційного керування. Кількість функціональних зон димера – одна, число вихідних каналів – один.
Пристрій вироблений китайською компанією та відповідає категорії якості виконання «Стандарт». Гарантія на продукцію діє півроку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M&T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналів | 1 канал |
| Назва | Димер OEM 6A M-T72 Touch Black 1 канал |
| Потужність | 72 W |
| Пульт керування | Немає |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Ток | 6А |
| Тип керування | Сенсорний |
- Ціна: 94 ₴



