
Світлодіодна лінійка OEM LB-060-9-4-220 9Вт 4500К 600mm AC 220 IP20 матова
- Немає в наявності
- Код: 00-00014378
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лінійка OEM LB-060-9-4-220 9Вт 4500К 600mm AC 220 IP20 матова
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP33 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Кількість світлодіодів | 72 шт. |
| Назва | Світлодіодна лінійка OEM LB-060-9-4-220 9Вт 4500К 600mm AC 220 IP20 матова |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розмір | 18х10х623 мм |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Споживана потужність | 9 Вт Вт |
| Температура світла | 4500 K (Біле світло) К |
| Термін експлуатації | 25000 г |
- Ціна: 69 ₴




