
Світлодіодна лінійка OEM LB-100-15-6-220 15Вт 6000К 1000mm AC 220 IP20 матова
- Немає в наявності
- Код: 00-00014381
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лінійка OEM LB-100-15-6-220 15Вт 6000К 1000mm AC 220 IP20 матова
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP33 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Кількість світлодіодів | 144 шт. |
| Назва | Світлодіодна лінійка OEM LB-100-15-6-220 15Вт 6000К 1000mm AC 220 IP20 матова |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розмір | 18х10х1020 мм |
| Світловий потік, Lm | 1800 Lm |
| Споживана потужність | 15 Вт Вт |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) К |
| Термін експлуатації | 25000 г |
- Ціна: 90 ₴




