
Датчик освітлення BIOM PHS -07 max 2400Вт, 10А, суміречний
- Немає в наявності
- Код: 00-00018920
156 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик освітлення BIOM PHS -07 max 2400Вт, 10А, суміречний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Українські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналів | 1 канал |
| Назва | Датчик освітлення BIOM PHS -07 max 2400Вт, 10А, суміречний |
| Потужність | 2400 W |
| Пульт керування | Немає |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розмір корпусу | 140х60х71 мм |
| Ток | 10А |
| Тип керування | Датчик освітлення |
- Ціна: 156 ₴




