
Блок живлення OEM DC12 72W 6А LTR-72-12 stick
- Немає в наявності
- Код: 00-00019649
286 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення OEM DC12 72W 6А LTR-72-12 stick
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 72 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розмір | 376×18×18 мм |
| Струм на виході | 06:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 286 ₴



