
Блок живлення BIOM Professional DC12 18W BPLS-18-12 1.5А stick
- Немає в наявності
- Код: 00-00019650
148 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення BIOM Professional DC12 18W BPLS-18-12 1.5А stick
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 193×15×18 мм |
| Струм на виході | 1.5 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 148 ₴



