
Блок живлення BIOM Professional DC12 48W BPLS-48-12 4А stick
- Немає в наявності
- Код: 00-00019661
312 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення BIOM Professional DC12 48W BPLS-48-12 4А stick
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 283×15×18 мм |
| Струм на виході | 04:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 312 ₴



