
Блок живлення BIOM Professional DC12 80W WBP-80-12 6,6А герметичний
- Немає в наявності
- Код: 00-00019664
562 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення BIOM Professional DC12 80W WBP-80-12 6,6А герметичний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Клас захисту | IP67 |
| Потужність | 80 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 155×21×44 мм |
| Струм на виході | 6.6 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 562 ₴




