
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-CW, PCB 5mm, хол. білий, негерметична, 1
- Немає в наявності
- Код: 00-00021040
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-CW, PCB 5mm, хол. білий, негерметична, 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-CW, PCB 5mm, хол. білий, негерметична, 1 |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розмір | 5x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Споживана потужність | 9 Вт/м Вт |
| Температура світла | 7500-8000 K К |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
- Ціна: 94 ₴


