
Блок живлення BIOM Professional DC12 30W WBP-30-12 2,5А герметичний
- Немає в наявності
- Код: 00-00021214
273 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення BIOM Professional DC12 30W WBP-30-12 2,5А герметичний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Клас захисту | IP67 |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 111х30х20 мм |
| Струм на виході | 2.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 273 ₴






