
Блок живлення Biom Professional DC12 150W BPD-150-12 12,5A под DIN-рейку
- Немає в наявності
- Код: 00-00021771
1 558 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення Biom Professional DC12 150W BPD-150-12 12,5A под DIN-рейку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 36 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | AC 100-240 V |
| Розмір | 40x114x125 мм |
| Струм на виході | 12.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 1 558 ₴

