
Блок живлення Biom Professional DC12 200W BPD-200-12 16,7A під DIN-рейку
- Немає в наявності
- Код: 00-00021772
1 994 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення Biom Professional DC12 200W BPD-200-12 16,7A під DIN-рейку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 36 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | AC 100-240 V |
| Розмір | 40x114x125 мм |
| Струм на виході | 16.7 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 1 994 ₴

