
Світлодіодний прожектор AREAL 20W PR-20 6200К 220V IP65
- Немає в наявності
- Код: 00-00022309
148 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор AREAL 20W PR-20 6200К 220V IP65
| Основні | |
|---|---|
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритний розмір, мм | 125x85x24 |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодний прожектор AREAL 20W PR-20 6200К 220V IP65 |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | AC 180-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 1600 Lm |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) К |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
- Ціна: 148 ₴

