
Світлодіодна лампа OEM BU-15 USB 5V 1.5W 6500К матова
- Немає в наявності
- Код: 00-00022571
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа OEM BU-15 USB 5V 1.5W 6500К матова
| Основні | |
|---|---|
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Назва | Світлодіодна лампа OEM BU-15 USB 5V 1.5W 6500К матова |
| Потужність | 1.5 W |
| Робоча напруга | DC 5V |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Круглі |
- Ціна: 18 ₴




