
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м
- Немає в наявності
- Код: 00-00022693
100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір світіння | Теплий-Нейтральний-Холодний |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розмір | 8х2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Споживана потужність | 17 Вт/м Вт |
| Температура світла | 2800-7500 K К |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
- Ціна: 100 ₴



