
Контроллер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4к) RGB/dim
- Немає в наявності
- Код: 00-00023403
529 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контроллер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4к) RGB/dim
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Число каналів | 4 канали |
| Назва | Контроллер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4к) RGB/dim |
| Потужність | 180 W |
| Пульт керування | Немає |
| Робоча напруга | DC 12-24V |
| Розмір корпусу | 122х37х21 мм |
| Ток | 15 A |
| Тип керування | Радіо (RF) |
- Ціна: 529 ₴




