
Світлодіодний світильник LN-5-64-12070-5-B 64W 5000К 1200mm чорний з підвісом
- Немає в наявності
- Код: 00-00023426
685 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світильник серії LN-5 - це універсальне сучасне рішення для побутового та комерційного освітлення.
Завдяки сучасному, мінімалістичному дизайну ці світильники добре вписуються в практично будь-який інтер'єр та можуть буди використані як основне, так і зональне освітлення.
Світильники в комплекті мають систему підвісів, завдяки якій можна підібрати оптимальну висоту монтажу світильника, а також встановлювати їх безпосередньо на будь-яку плоску поверхню.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾90 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1180x180x45 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Світлодіодний світильник LN-5-64-12070-5-B 64W 5000К 1200mm чорний з підвісом |
| Потужність | 64 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V/50 Гц |
| Світловий потік | 4960 Lm |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Лінійні |
- Ціна: 685 ₴





