
Світильник світлодіодний Biom DPL-R5-5 5Вт круглий 5000K
- Немає в наявності
- Код: 00-00023428
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний Biom DPL-R5-5 5Вт круглий 5000K
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 100x22 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DPL-R5-5 5Вт круглий 5000K |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розмір посадковий | 75 |
| Світловий потік | 410 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
- Ціна: 53 ₴


