
Світильник світлодіодний Biom DL-R205-10-5 6200K 10Вт без д/у
- Немає в наявності
- Код: 00-00023839
173 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний Biom DL-R205-10-5 6200K 10Вт без д/у
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 220x85 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DL-R205-10-5 6200K 10Вт без д/у |
| Потужність | 10 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60 Гц |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) К |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма світильника | Круглі |
- Ціна: 173 ₴


