
Блок живлення BIOM Professional DC12 100W BPX-12-100 8,3А
- Немає в наявності
- Код: 00-00024489
492 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення BIOM Professional DC12 100W BPX-12-100 8,3А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 36 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Розмір | 141x50x25 |
| Струм на виході | 8.3 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 492 ₴


