
Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-36-5 36W 5000K 595x595x30 нейтральний білий
- Немає в наявності
- Код: 00-00025500
412 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 36 W |
| Світловий потік | 2880 Lm |
| Клас захисту | IP20 |
| Робоча напруга | AC 180-250 V |
| Назва | Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-36-5 36W 5000K 595x595x30 нейтральний білий |
| Форма світильника | Квадратні |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Колір плафона | Білий |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Колір арматури | Білий |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Вид монтажа | Врізні |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Квадрат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
- Ціна: 412 ₴



