
Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-50-6 50W 6500K 595x595x30
- Немає в наявності
- Код: 00-00025502
479 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-50-6 50W 6500K 595x595x30 |
| Потужність | 50 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 180-250 V |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
- Ціна: 479 ₴



