
Аккумуляторна батарея Deye 48В (51.2В) SE-G5.1-PRO-B 5кВтч
- Немає в наявності
- Код: 00-00025599
38 059 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аккумуляторна батарея Deye 48В (51.2В) SE-G5.1-PRO-B 5кВтч
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| BMS | Deye BMS |
| Вага | 45 кг кг |
| Габарити | 445x133x540 |
| Гарантія | 5 років роки |
| Діапазон робочих температур | заряд: 0С-55С, розряд: -20 - +55С, зберігання: 0 - +35С |
| Керування | немає |
| Клас IP | IP20 |
| Комунікаційні порти | CAN/RS485 |
| Комірки | REPT/GreatPower |
| Кількість циклів | 6000 |
| Максимальний струм заряду | 50A |
| Максимальний струм розряду | 100A |
| Монтаж | В стійку |
| Назва | Deye SE-G5.1 Pro-B |
| Номінальна напруга | DC 51,2V (48V) В |
| Номінальна ємність | 100Aч/ 51,2В/ 5120Втч |
| Робочий діапазон напруги батареї | DC 45,6-56,16V |
| Тип | LiFePO4 |
- Ціна: 38 059 ₴


