
Драбина шарнірна LC3416 (4х4) Werk
- В наявності
- Код: 76277
5 837 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сходи шарнірна LC3416 (4х4) Werk
LC3416 Werk - сходи шарнірна, виготовлена з міцного алюмінію підійде для будівельних робіт на значній висоті. Алюміній - довговічний матеріал, легкий в транспортуванні, стійкий до корозії. Має 4 секції, що дозволяє працювати без опорної поверхні. Розкладається до 462 см, а в складеному вигляді досить компактна - 118 см (вага 17 кг). Кожна секція має по 4 ступені. Максимальна рекомендована навантаження до 150 кг.
Характеристики
Вага
17 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг кг |
| Висота в складеному вигляді | 1,18 м |
| Висота до платформи драбини | 2,26 м |
| Гарантія | 1 рік |
| Кол-во секций | 4 |
| Кількість щаблів | 16 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Робоча висота | 462 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Ширина опори | 80 см |
| Штрих код | 2000963175515 |
- Ціна: 5 837 ₴

