
Forte LFD131TB Драбина металева 4 ступені
- В наявності
- Код: 33468
2 125 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte LFD131TB Драбина металева 4 ступені Будівельні і ремонтні роботи, що проводяться на висоті, вимагають використання додаткових конструкцій, що забезпечують доступ до оброблюваних поверхонь. Якщо для виробничого сектора необхідне зведення лісів, то в побутовому і домашньому господарстві в основному застосовуються драбини і приставні сходи. Найбільш популярними їх видами є конструкції з алюмінію і сталі. Перший тип характеризується невеликою вагою, що значно полегшує його транспортування. До переваг другого типу можна віднести велику стійкість і міцність. Компанія Forte активно просуває на будівельному ринку свої вироби, постійно розширюючи їх асортимент. Головні переваги моделей - доступність, що поєднується з високою якістю виготовлення. За рахунок чого продукція даної торгової марки користується заслуженою популярністю як у професіоналів, так і домашніх майстрів. Металева драбина FORTE LFD131TB є надійною конструкцію, розроблену для використання при роботах всередині побутових приміщень. Її ступені мають площу, що дозволяє комфортно розмістити на них підошву, не турбуючись про те, що їй не вистачить місця. Для додання драбині стійкості виробник забезпечив її додатковими перекладинами, що забезпечують високий ступінь міцності з'єднання елементів. Для збільшення зчеплення з підлогою на стійках встановлені спеціальні опори з пластика. Замкові пази надійно кріплять робочу платформу, не дозволяючи їй вислизнути в розкладеному стані. FORTE LFD131TB оснащена чотирма ступенями, що при її висоті в 132 см, забезпечує комфортний підйом до платформи і відповідно спуск. Ширина опори дорівнює 35 см, а висота до робочої площадки - 95 см. Максимальне навантаження на драбину становить 150 кг. Вага конструкції дорівнює 7,3 кг, що дуже небагато для вироби з металу.
Характеристики
Вага
7.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.3 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 132 см |
| Висота в складеному вигляді | 132 см |
| Висота до платформи драбини | 95 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота — це висота до платформи драбини + середній зріст людини |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 4 |
| Макс. вантажність | 120 кг |
| Робоча висота | 300 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 35 см |
- Ціна: 2 125 ₴

