
ITOSS 7109 Драбина приставна
- В наявності
- Код: 15705
3 673 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ITOSS 7109 Сходи приставні Алюмінієва приставні сходи Itoss 7109 (9-и ступінчаста) - незамінний помічник при фарбуванні, ремонті на дачі, ділянці, при монтажних та оздоблювальних роботах. Сходи має досить малу вагу, тому дуже мобільна і не складе проблем у виборі місця для зберігання.
Характеристики
Вага
3.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 256 см |
| Висота в складеному вигляді | 257 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Словакия |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 34 см |
| Штрих код | 8586007324520 |
- Ціна: 3 673 ₴

