
ITOSS 7110 Драбина приставна
- В наявності
- Код: 15706
3 878 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ITOSS 7110 Сходи приставні Алюмінієва приставні сходи Itoss 7110 (10-і ступінчаста) - незамінний помічник при фарбуванні, ремонті на дачі, ділянці, при монтажних та оздоблювальних роботах. Сходи мають змінні двокомпонентні пластикові вставки для запобігання ковзання.
Характеристики
Вага
3.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 284 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Словакия |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 34 см |
| Штрих код | 8586007324537 |
- Ціна: 3 878 ₴

