
ITOSS 7111 Драбина приставна
- В наявності
- Код: 15707
4 829 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ITOSS 7111 Сходи приставні Алюмінієва приставні сходи Itoss 7111 (11-і ступінчаста) - відмінний помічник при роботі в саду, ремонті на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах. Сходи мають змінні двокомпонентні пластикові вставки для запобігання ковзання.
Характеристики
Вага
4.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 313 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 11 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Словакия |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 34 см |
| Штрих код | 8586007324544 |
- Ціна: 4 829 ₴

