
ITOSS 7114 Драбина приставна
- В наявності
- Код: 15708
6 669 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ITOSS 7114 Сходи приставні Алюмінієва приставні сходи Itoss 7114 (14-і ступінчаста) - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Сходи мають змінні двокомпонентні пластикові вставки на основі стійок і на траверсі для запобігання ковзання.
Характеристики
Вага
6.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 398 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Словакия |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 40 см |
| Штрих код | 8586007324551 |
- Ціна: 6 669 ₴

