
Forte AOB4-206 Робоча площадка
- Немає в наявності
- Код: 32390
7 223 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte AOB4-206 Робоча площадка Особливості : Три варіанти використання: робоча площадка, двостороння драбина, приставні сходи Наконечники на ніжки (п'ятки) зроблені з пластика і гуми, що запобігають ковзанню і виключають дряпання поверхні Довгий горизонтальний стабілізатор дає високу стійкість при використанні Дерев'яна антиковзаюча поверхню платформи Простота в експлуатації
Характеристики
Вага
16.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.5 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 280 см |
| Висота в складеному вигляді | 159 см |
| Висота до платформи драбини | 100 см |
| Додатково | Робоча висота — це висота до платформи драбини + середній зріст людини |
| Кол-во секций | 2 |
| Кількість щаблів | 6 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота | 310 см |
| Розмір настилу | 34/121 |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Подмост |
| Ширина опори | 159 см |
- Ціна: 7 223 ₴



