
Технолог Драбина приставна 10 ступенів
- В наявності
- Код: 47595
1 840 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Технолог Сходи приставні 10 ступенів Приставні драбини дуже часто використовуються в будівельно-монтажних роботах і домашньому господарстві. І якщо при використанні в побуті найчастіше застосовуються саморобні дерев'яні конструкції, то в умовах виробництва цей варіант неприйнятним. Будь-які предмети, необхідні в промисловому секторі, повинні відповідати певним нормам і вимогам безпеки. Незважаючи на те, що алюмінієві сходи мають легку вагу, що значно полегшує їх транспортування, в умовах промислового цеху їх застосування недоцільно. Алюміній - м'який метал, тому потрапляння в нього важких предметів, неминуче призводить до пошкоджень поверхні і погіршення експлуатаційних характеристик. Тому в промисловості, як правило, використовуються сталеві сходи. Незважаючи на їх недолік в плані великої ваги, вони демонструють підвищену стійкість і можуть експлуатуватися більше тривалий час. Знижуючи при цьому витрати на придбання пристроїв та обладнання допоміжного характеру. Компанія Технолог спеціалізується на випуску сталевих сходів різного типу, в тому числі і приставних. Вироби мають спеціальне покриття, що охороняє поверхню від передчасного зносу. Також комплектуються спеціальними упорами, що охороняють прослизання по опорним площинах. Однією з представниць модельного ряду компанії є сходи на 10 щаблів. Її висота дорівнює 298 см. Стійки і ступені покриті захисним шаром. Вага конструкції дорівнює всього 8,5 кг, при цьому її гранична вантажопідйомність становить 120 кг. Ці сходи може використовуватися в умовах постійних навантажень і агресивного зовнішнього середовища, характерних для промислових зон.
Характеристики
Вага
8.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 298 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажність | 120 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Робоча висота | 290 см |
| Країна походження | Україна |
| Тип драбини | Приставна |
| Штрих код | 2000963124407 |
- Ціна: 1 840 ₴

