
Технолог Драбина приставна 8 ступенів
- В наявності
- Код: 47593
1 572 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Технолог Сходи приставні 8 ступенів Металеві сходи мають великий термін служби, особливо якщо порівнювати їх з аналогічними виробами з дерева. Сталь менше схильна до руйнівної дії навколишнього середовища, та й сама конструкція більш компактна і надійна. Проте, головні переваги споживач отримує, купуючи продукт цього типу, виконаний заводським способом. І тому є ряд об'єктивних причин: Технологічний цикл включає попередню розробку, що враховує особливості не тільки виробництва вироби, а й його експлуатації; Виготовлення проводиться не з підручного матеріалу, а з спеціально замовлених заготовок, що відповідають певним стандартам; Обробці поверхні приділяється підвищена увага, так від її якості багато в чому залежить успіх використання кінцевої продукції споживачем; Всі зварювальні роботи проводяться на спеціалізованому обладнанні, а їх якість перевірятися за допомогою спеціальних випробувальних стендів. Компанія Технолог виробляє приставні металеві сходи за своїми унікальними технологіями, використовуючи у виробництві сучасні пристрої та верстати. В результаті продукція фірми має високі технічні характеристики і відповідає найсуворішим стандартам якості. Приставна восьми ступінчаста сходи, виготовлена зі сталі, має якісно оброблену поверхню, надійно захищену від корозії і механічних пошкоджень. Все сходинки мають високоміцне кріплення до стійок, а самі стійки оснащені опорними буксами з високоякісного пластику, які значно підвищують стійкість конструкції. Довжина цієї моделі дорівнює 243 см. Максимальна вантажопідйомність, на яку розрахована сходи, становить 120 кг , а загальна вага її дорівнює 6 кг. Це виріб можна використовувати як в домашньому господарстві, так і в умовах виробництва.
Характеристики
Вага
6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 243 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 8 |
| Макс. вантажність | 120 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Робоча висота | 245 см |
| Країна походження | Україна |
| Тип драбини | Приставна |
| Штрих код | 2000963124407 |
- Ціна: 1 572 ₴

