
ITOSS 7607 Драбина універсальна
- В наявності
- Код: 20970
11 852 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ITOSS 7607 Сходи універсальна Міцна алюмінієва драбина ITOSS 7607, складається з 3-ох частин. Працює як дворівнева сходи (201-399 см) Є можливість працювати як з драбиною висота якої 284 см.
Характеристики
Вага
10.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.2 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 399 см |
| Висота в складеному вигляді | 201 см |
| Висота дві секції | 284 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 3 |
| Кількість щаблів | 7 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Словакия |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 70 см |
| Штрих код | 8586007324735 |
- Ціна: 11 852 ₴

