
ITOSS 7611 Драбина універсальна
- В наявності
- Код: 15703
19 161 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики ITOSS 7611 Сходи універсальна Тип сходів Універсальна Виробник Itoss Країна походження Словаччина Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 3 Кількість ступенів 11 Висота драбини 711 см Висота драбини 512 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 315 см Ширина опори 90 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал алюміній вага 19.1 кг Штрих код:8586007324773
Характеристики
Вага
19.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19.1 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 711 см |
| Висота в складеному вигляді | 315 см |
| Висота дві секції | 512 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 3 |
| Кількість щаблів | 11 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Словакия |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 90 см |
| Штрих код | 8586007324773 |
- Ціна: 19 161 ₴

