
ITOSS 7614 Драбина універсальна
- Немає в наявності
- Код: 15098
23 986 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики ITOSS 7614 Сходи універсальна Тип сходів Універсальна Виробник Itoss Країна походження Словаччина Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 3 Кількість ступенів 14 Висота драбини 909 см Висота драбини 655 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 399 см Ширина опори 125 см Габаритна товщина сходи 20 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал алюміній вага 25,6 кг додатково Штрих код:8586007324827
Характеристики
Вага
25.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25.6 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 909 см |
| Висота в складеному вигляді | 399 см |
| Висота дві секції | 655 см |
| Габаритна товщина драбини | 20 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 3 |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Словакия |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 125 см |
- Ціна: 23 986 ₴

