
ITOSS 8615 Драбина універсальна
- В наявності
- Код: 16966
39 032 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики ITOSS 8615 Сходи універсальна Тип сходів Універсальна Виробник Itoss Країна походження Словаччина Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 3 Кількість ступенів 15 Висота драбини 1120 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 441 см Ширина опори 125 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал алюміній вага 40.2 кг додатково Робоча висота як драбини - 779 см Штрих код:8586007324391
Характеристики
Вага
40.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40.2 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 1120 см |
| Висота в складеному вигляді | 441 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота як драбинки — 779 см |
| Кол-во секций | 3 |
| Кількість щаблів | 15 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Словакия |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 125 см |
| Штрих код | 8586007324391 |
- Ціна: 39 032 ₴

