
Werk LZ3208BQ Драбина універсальна
- В наявності
- Код: 35274
6 421 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk LZ3208BQ Сходи універсальна Тип сходів Універсальна Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 3 Кількість ступенів 8 Висота драбини 509 см Висота драбини 350 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 228 см Ширина опори 75 см Габаритна товщина сходи 20 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал алюміній вага 11.8 кг Штрих код:6908899994445
Характеристики
Вага
11.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.8 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 509 см |
| Висота в складеному вигляді | 228 см |
| Висота дві секції | 350 см |
| Габаритна товщина драбини | 20 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 3 |
| Кількість щаблів | 8 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 75 см |
| Штрих код | 6908899994445 |
- Ціна: 6 421 ₴

