
Werk LZ3210B Драбина універсальна
- В наявності
- Код: 35276
8 172 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk LZ3210B Сходи універсальна Тип сходів Універсальна Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 3 Кількість ступенів 10 Висота драбини 649 см Висота драбини 429 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 284 см Ширина опори 83 см Габаритна товщина сходи 20 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал алюміній вага 14.4 кг Штрих код:6909868655558
Характеристики
Вага
14.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.4 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 649 см |
| Висота в складеному вигляді | 284 см |
| Висота дві секції | 429 см |
| Габаритна товщина драбини | 20 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 3 |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 83 см |
| Штрих код | 6909868655558 |
- Ціна: 8 172 ₴

