
Werk LC5412B Драбина шарнірна комбінована (метал + алюміній)
- Немає в наявності
- Код: 55542
5 296 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk LC5412B Сходи шарнірна комбінована (метал + алюміній) Тип сходів Шарнирная Виробник Werk Країна походження Китай Кількість секцій 4 Кількість ступенів 3 Висота драбини 340 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 92 см Макс. вантажопідйомність 150 кг вага 12.8 кг Штрих код:4820099998455
Характеристики
Вага
12.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,8 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 340 см |
| Висота в складеному вигляді | 92 см |
| Кол-во секций | 4 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Штрих код | 4820099998455 |
- Ціна: 5 296 ₴

