
Werk LC5416B Драбина шарнірна комбінована (метал + алюміній)
- В наявності
- Код: 55544
4 670 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk LC5416B Сходи шарнірна комбінована (метал + алюміній) Тип сходів Шарнирная Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 4 Кількість ступенів 4 Висота драбини 440 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 119 см Макс. вантажопідйомність 150 кг вага 15.8 кг Штрих код:4820099998448
Характеристики
Вага
15.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.8 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 440 см |
| Висота в складеному вигляді | 119 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 4 |
| Кількість щаблів | 4 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Штрих код | 4820099998448 |
- Ціна: 4 670 ₴

