
Werk LZ1111 Приставна драбина
- В наявності
- Код: 90236
3 455 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk LZ1111 Приставна драбина Тип сходів приставні Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 1 Висота драбини 312.5 см Ширина опори 38 см Макс. вантажопідйомність 150 кг вага 4,6 кг додатково 11 ступенів. Штрих код:2000963464176
Характеристики
Вага
4.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.6 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 312.5 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | 11 ступенів. |
| Кол-во секций | 1 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 38 см |
| Штрих код | 2000963464176 |
- Ціна: 3 455 ₴

