
Werk LZ1114 Драбина приставна
- В наявності
- Код: 90237
4 674 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk LZ1114 Сходи приставні Тип сходів приставні Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 1 Кількість ступенів 14 Висота драбини 396.5 см Ширина опори 38 см Макс. вантажопідйомність 150 кг вага 5,8 кг Штрих код:2000963666617
Характеристики
Вага
5.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 396.5 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 38 см |
| Штрих код | 2000963666617 |
- Ціна: 4 674 ₴

