
Werk LZ2108Q Драбина універсальна
- Немає в наявності
- Код: 36784
6 479 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk LZ2108Q Сходи універсальна Тип сходів Універсальна Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 2 Кількість ступенів 8 Висота драбини 368 см Висота драбини 226 см Висота в складеному вигляді (довжина однієї секції) 226 см Ширина опори 76 см Габаритна товщина сходи 17 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал алюміній вага 7.7 кг Штрих код:6900111111197
Характеристики
Вага
7.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.7 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 368 см |
| Висота в складеному вигляді | 226 см |
| Висота дві секції | 226 см |
| Габаритна товщина драбини | 17 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кол-во секций | 2 |
| Кількість щаблів | 8 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна походження | Китай |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 76 см |
| Штрих код | 6900111111197 |
- Ціна: 6 479 ₴

