
Works 406 Драбина металева 6 ступенів
- В наявності
- Код: 63273
1 697 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works 406 Драбина металева 6 ступенів Тип сходів драбина Виробник Works Країна походження Україна Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 1 Кількість ступенів 6 робоча висота 350 см Висота до платформи драбини 125 см Ширина опори 45 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал метал вага 7 кг додатково Робоча висота - це висота до платформи драбини + середній зріст людини. Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. Штрих код:4823053301902
Характеристики
Вага
7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 125 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота — це висота до платформи драбини + середній зріст людини.Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 6 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Робоча висота | 350 см |
| Країна походження | Україна |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 45 см |
| Штрих код | 4823053301902 |
- Ціна: 1 697 ₴

