
Works 409 Драбина металева 9 ступенів
- В наявності
- Код: 63276
2 524 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Works 409 Драбина металева 9 ступенів Драбина металева Works 409 - зручна у використанні модель з робочою висотою 411 см. Максимальна вага навантаження драбини 150 кг. Модель компактна при зберіганні.
Характеристики
Вага
11.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 191 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота — це висота до платформи драбини + середній зріст людини.Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Робоча висота | 411 см |
| Країна походження | Україна |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 53 см |
| Штрих код | 4823053302466 |
- Ціна: 2 524 ₴

