
Works 410 Драбина металева 10 ступенів
- В наявності
- Код: 63277
2 609 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works 410 Драбина металева 10 ступенів Тип сходів драбина Виробник Works Країна походження Україна Гарантія Повернення / обмін 14 днів Кількість секцій 1 Кількість ступенів 10 робоча висота 428 см Висота до платформи драбини 213 см Ширина опори 57 см Макс. вантажопідйомність 150 кг матеріал метал вага 13.1 кг додатково Робоча висота - це висота до платформи драбини + середній зріст людини. Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. Штрих код:4823053300578
Характеристики
Вага
13.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.1 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 213 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота — це висота до платформи драбини + середній зріст людини.Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. |
| Кол-во секций | 1 |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Робоча висота | 428 см |
| Країна походження | Україна |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 57 см |
| Штрих код | 4823053300578 |
- Ціна: 2 609 ₴

