
Приставна драбина Budfix 1109
- В наявності
- Код: 130725
2 663 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис приставної драбини Budfix 1109
Приставна драбина Budfix 1109 виготовлена з високоміцного алюмінієвого сплаву. Алюмінієвий профіль у драбин Budfix — до 1,3 мм (у конкурентів до 1,25 мм).
Характеристики
Вага
3.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 2.52 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина | 33.5 см |
- Ціна: 2 663 ₴

