
Універсальна трисекційна драбина Budfix 01412 (3х12)
- Немає в наявності
- Код: 130729
15 706 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис універсальної трисекційної драбини Budfix 01412 (3х12)
Універсальна трисекційна драбина Budfix 01412 (3х12) виготовлена з високоміцного алюмінієвого сплаву. Алюмінієвий профіль у драбин Budfix — до 1,3 мм (у конкурентів до 1,25 мм).
Характеристики
Вага
17.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.3 кг кг |
| Висота в розкладеному вигляді три секції | 7.3 м |
| Висота в складеному вигляді | 3.36 м |
| Висота дві секції | 5.07 м |
| Висота однієї секції | 3.22 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 12 |
| Макс. вантажність | 150 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий профіль 70х30 мм |
| Робоча висота дві секції | 5.65 м |
| Робоча висота — одна секція | 4.60 м |
| Робоча висота три секції | 7.30 м |
| Тип драбини | Універсальна |
- Ціна: 15 706 ₴


